sobota, 19 grudnia 2015

5 korzyści ze smartfonów w pracy

Smartfon to "inteligentny" telefon komórkowy, który służy nie tylko do dzwonienia. Wykorzystujemy go także do pisania i odbierania SMS-ów, robienia i wysyłania zdjęć, rozmów w mediach społecznościowych, oglądania wideo oraz zamawiania jedzenia i taksówek.

W wielu firmach smartfony są coraz częściej używane do komunikacji na szkoleniach, prezentacjach, wystąpieniach publicznych i w czasie akcji promocyjnych.

Ludzie biznesu, szczególnie ci, którzy dużo podróżują, doceniają niewielkie rozmiary smartfonów oraz ogromne możliwości gromadzenia, edycji i przechowywania danych.

Oto 5 korzyści jaki oferują smartfony w pracy:

1. Smartfony służą do zapisania roboczych notatek przed spotkaniem, prezentacją lub wystąpieniem publicznym. W każdej chwili można je dowolnie zmieniać lub poprawiać. Koniec ze zgubionymi kartkami i ołówkami.

2. Smartfony sprawdzają się jako narzędzia do nagrywania dźwięku na szkoleniach. Uczestnik szkolenia może słuchać nagranych wcześniej instrukcji i jednocześnie wykonywać ćwiczenie. Można dzięki temu dużo zaoszczędzić na papierze, notatnikach, segregatorach, itp.

3. W smartfonie można przechowywać zdjęcia produktów, nagrania video z prezentacji i materiały dźwiękowe. Multimedia ułatwiają kontakty z klientami poza stałą siedzibą firmy.

4. Dzięki dostępowi do Internetu smartfon może służyć do zebrania najnowszych lub brakujących informacji przed prezentacją lub spotkaniem z klientem.

5. Smartfony umożliwiają obserwację online tego, co się mówi w mediach społecznościowych oraz publikację własnych wpisów. Dzięki automatycznym powiadomieniom można szybko odpowiadać na pytania i komentarze klientów.

Do czego jeszcze wykorzystujesz swój smartfon w pracy? Napisz o tym w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis czeka na Twój komentarz.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *